fbpx

V posledních dnech a týdnech jsme zaznamenali množící se dotazy na téma Martin Michek a jeho působení v Buggyra Academy, které padlo nejen v jednom z rozhovorů na facebookových stránkách českého týmu. Původně jsme neměli v plánu celou záležitost nijak komentovat, ale vzhledem k tomu, že se tato zpráva rozšířila jak mezi novináři, tak u našich fanoušků, přátel a hlavně našich partnerů, rozhodli jsme se vydat jako tým Orion – Moto Racing Group oficiální a stručné stanovisko k této věci. 

Informace, které jsme ve veřejném prostoru slyšel nijak nemají s realitou nic společného. Tým i závodník, nemáme s žádným jiným českým týmem podepsanou smlouvu či jinou formu dohody o spolupráci, podpoře atp. Martin Michek je s týmem Orion – Moto Racing Group domluvený na tři ročníky Dakar rallye, tudíž nás čeká minimálně ještě jeden společný Dakar v Saudské Arábii :). 

Tento týden nás v Dubaji čeká 1. závod Světového poháru Baja a my bychom rádi tuto věc považovali za uzavřenou, abychom mohli i nadále své veškeré úsilí věnovat závodění a přípravě na další velké rallye. 

Sdílejte: